| Nazwa | Płyty z blachy nierdzewnej 201 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 00,8 mm. |
| Klasa | 201 |
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco i wyżarzane |
| Gęstość | Grubość 8mm 10mm |
| Klasa | 201 |
| Technika | Dostępne polerowane lub trawione |
| nazwisko | 410 Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno/walcowane na gorąco |
| Gęstość | 0,4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Klasa | 410 420 |
| Powierzchnia | 2BBA 8K |
| nazwisko | 410 Płyty ze stali nierdzewnej Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 1mm 2mm 3mm |
| Klasa | 410 420 430 |
| Powierzchnia | 2B Polerowane Szczotkowane |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Nazwa | 201 arkuszy blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 6mm 8mm |
| Klasa | 201 |
| Technika | Walcowane na zimno |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 316/316L |
|---|---|
| Technika | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg |
| Gęstość | 0,8 mm 1 mm |
| Klasa | 316/316L |
| Powierzchnia | 8K szczotkowane dostępne |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Gęstość | 0,5 mm 0,7 mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Nazwa | Blachy ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 2mm - 10mm |
| Klasa | 201 |
| Technika | Dostępne polerowane lub wytłaczane |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| Klasa | 304 304L |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |