| Nazwa | 304 blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,3 mm |
| Klasa | 304 / 304L |
| Wielkość | 1250*6000 mm |
| Nazwa | Talerze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| techniczne | Dostosowane dostępne |
| Gęstość | 2 mm |
| Klasa | Seria 300 |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | 304 blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| techniczne | Pozostałe, niepołączone |
| Gęstość | 50 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej 304 o średnicy 60 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco./ Walcowane na zimno |
| Gęstość | 60mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | 1219 * 2438 lub dostosowane |
| Nazwa | 304 blacha HL ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 10 kg |
| Gęstość | 8 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Zgodnie z wymaganiami |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Kształt | arkusz |
| świadectwo | ISO, SGS, BV itp. |
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| nazwisko | Walcowane na gorąco blachy ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Grubość | 12mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 4*8 |
| Skończ. | Wyżarzone |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej walcowane na zimno |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 1mm 1.2mm 1.5mm |
| Klasa | 304 304L |
| Powierzchnia | 2B naturalny |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej 430 Płyty ze stali Inox serii 400 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 8 mm 10 mm 12 mm |
| Klasa | 430 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| nazwa | Blachy ze stali nierdzewnej 321 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3mm 4mm |
| Stopień | 321 |
| Technika | Powierzchnia 2B |