| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| techniczne | 2B |
| Gęstość | 0,35 mm 0,45 mm |
| Klasa | 316 |
| Technika | Wypolerowane, 8k, lustro |
| Nazwa | Płytka ze stali nierdzewnej 304 0,8 mm |
|---|---|
| Technika | Dostępny w polerowanym stanie |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Dostosowanie |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Klasa | 316 |
| Technique | Polished, |
| Nazwa | 304 Arkusze ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 6 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyty wybrukowane ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Przetwarzanie wzoru |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Jako żądanie |
| Nazwa | Płyty wybrukowane ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Różne wzory |
| Gęstość | 10 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | 1219 * 2438 |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| techniczne | Zimnkowane = 2b |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Nazwa | Lustrzane płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Klasa | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Klasa | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| techniczne | 2B = przemieszczony na zimno |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Klasa | 304 |
| Technique | Embossed |