| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 316 walcowane na zimno |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 50 mm |
| Klasa | 316 |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Rodzaj | Płyta |
| Klasa | 201, 304, 306 |
| proces | 2b, 8k, lustro |
| Zastosowanie | Budynek branży, budynek kuchenny |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Dostawa | 3-5 dni |
| Nazwa | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 6mm |
| gatunek | 904L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Leczenie | Wyżarzanie, marynowanie, polerowanie |
| Kolor | Srebro |
| Gęstość | 0,1 mm-100 mm |
| nazwisko | Płyta ze stali nierdzewnej 304 8K |
|---|---|
| Technika | przetworzone 8K |
| Grubość | 0,7 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Jako potrzeby klienta |
| Nazwa | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 309s |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,3 mm |
| gatunek | 309S |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| nazwisko | 201 arkuszy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 12 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Imię | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 316L Hairline |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,6 mm |
| Gatunek | 316L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| nazwisko | Płyty perforowane ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Perforowany |
| Grubość | 0,6 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1219*2438 mm |