| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 5 mm |
| Gatunek | DX51D |
| warstwa cynku | 100 |
| Nazwa | Cewka ze stali węglowej Q345b |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek | Q345B |
| Podanie | Użycie fabryczne |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Nazwa | Cewka ze stali węglowej Q235b |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| gatunek | Q235B |
| Aplikacja | zastosowanie budowlane |
| Kolor | czarny |
| Nazwa | Cewka ze stali węglowej Q195 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek | Q195 |
| Podanie | Użycie fabryczne |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Imię | Wstępnie malowana cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | DC51D |
| Stosowanie | Dekoracja |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek stali | DC52D |
| Rozmiar | Dostosowany rozmiar |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | DX51D |
| Podanie | Dekoracja |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 4 mm |
| Gatunek | DC52D |
| warstwa cynku | 80 |
| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Długość | Jako potrzeby klienta |
| Gatunek stali | DC52D |
| warstwa cynku | 120 |
| Nazwa | rury ze stali ocynkowanej, |
|---|---|
| Technika | Zanurzane na gorąco |
| Grubość | 5mm |
| gatunek | DC53D |
| Kolor | Naturalny kolor |