| nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 316L walcowane na zimno |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 2,5 mm |
| Stopień | 316L |
| Technika | Walcowane na zimno |
| nazwa | Talerze ze stali nierdzewnej 316L 8K |
|---|---|
| techniczne | Błyszczący |
| Grubość | Dostosowane |
| Stopień | 316L |
| Technika | przetworzone 8K |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| nazwisko | Włókna i osprzęty z stali nierdzewnej, walcowane na zimno |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,1 mm 0,15 mm 0,2 mm |
| Klasa | 304 / 304L |
| Powierzchnia | 2B gładkie |
| nazwisko | 201 Arkusze ze stali nierdzewnej J1 J2 J3 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm |
| Klasa | 201 |
| Powierzchnia | Przemywania kwasem |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Rodzaj | arkusz |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Zastosowanie | Budynek fabryczny, budynek kuchenny, dekoracja |
| Nazwa | 201 arkuszy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 42mm |
| gatunek | 201 |
| Powierzchnia | Nr 1 |
| nazwisko | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 321 Hairline |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Klasa | 321 |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Imię | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 310s |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 310S |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| nazwisko | Kolorowa płyta ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Kolor powlekany |
| Grubość | 2 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm |