| nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 7 mm |
| Stopień | 316L |
| MTC | Dostępny |
| nazwisko | 400 serii Płyty ze stali nierdzewnej Płyty nierdzewne ASTM 410 420 430 Grubość 4mm 5mm 6mm Chińska F |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
| Gęstość | 4mm 5mm 6mm |
| Klasa | Seria 400 |
| Powierzchnia | 2B lub w razie potrzeby |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Gęstość | jako dostosowane |
| Grade | SS316 |
| proces | Wytłoczony, wzór, |
| Nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-30 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Skończ. | 2b NR 1 |
| Nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 8mm |
| gatunek | 304 304L |
| Powierzchnia | Nr 1 |
| nazwisko | Chińskie arkusze ze stali nierdzewnej ASTM 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 1 mm 1,5 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | Dostępne polerowane szczotkowane |
| nazwisko | Kolorowe blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Kolor |
| Grubość | 0,2 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej 304 o grubości 2 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 2 mm |
| Klasa | 304 / 304L |
| Powierzchnia | Wyżarzone i Marynowane |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Twardość | HV200-HV280 |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Gęstość | 1,11 mm - 15 mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |