| nazwisko | Płyty SS tabliczki 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm |
| Klasa | 201 |
| Powierzchnia | Dostępne polerowane lub trawione |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| techniczne | BA |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| proces | Wytłoczony |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Grubość | 0,5 mm |
| gatunek | Seria 300 |
| Powierzchnia | 2B / BA |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Gęstość | 0,4 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | białe srebro |
| Grubość | 0,5 mm |
| Nazwa | 304 arkusze SS |
|---|---|
| techniczne | Walcowanie na gorąco |
| Gęstość | 12 mm |
| Klasa | 304 304L |
| Powierzchnia | Nr 1 lub dostosowane |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 904L |
| Kolor | srebrny kolor |
| Grubość | 0,25mm-14mm |
| nazwisko | Arkusze SS SUS 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | 2BBA 8K |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
| Leczenie | Wyżarzanie, marynowanie, polerowanie |
| świadectwo | ISO, SGS, BV itp. |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| Gęstość | jako dostosowane |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |