| nazwisko | Blachy ze stali nierdzewnej 304 Wykończone włoskowatą linią |
|---|---|
| Technika | Szczotkowany |
| Grubość | Zindywidualizowane |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1220*2440mm |
| nazwisko | Arkusze trawione ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Wytrawione |
| Grubość | 0,8 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500*6000mm |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
|---|---|
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Twardość | HV200-HV280 |
| Dostawa | 3-5 dni |
| Gęstość | 0,1 mm-100 mm |
| nazwa | Blachy ze stali konstrukcyjnej miękkiej 16Mn |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 20mm |
| Standard | GB |
| Aplikacja | Budowa struktury |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej klasy 304 |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| Klasa | GB 304 Klasa |
| Surface | 8K Mirror |
| Nazwa | Płyty z blachy nierdzewnej 201 |
|---|---|
| techniczne | Dostępny w polerowanym stanie |
| Gęstość | 4mm 5mm |
| Klasa | 201 |
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gęstość | 2.5 mm |
| Powierzchnia | BA |
| Długość | 6m lub dostosowane |
| Zastosowanie | Dekoracja, poręcz schodów, przemysł |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| temperatury | 655 ° C. |
| Gęstość | 6,5 mm |
| Standardowy | AiSi |
| Powierzchnia | walcowanie na zimno |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gęstość | 2 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | walcowanie na zimno |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gęstość | 2,8 mm |
| Klasa | 316 |
| Powierzchnia | Lustro |