| Imię | Arkusze GI Blachy dachowe ze stali ocynkowanej falistej |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 2 mm |
| Gatunek | DX53D |
| Podanie | Konstrukcja dachowa |
| Imię | Blacha ze stali węglowej Q355 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 0,8-1,2 mm |
| Standard | JIS |
| Szerokość | 1001-1250mm |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q355 |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 12mm |
| Standard | GB |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q195 |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 14mm |
| Standard | PL |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Arkusz ze stali węglowej Q195 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 10 mm |
| Standard | JIS |
| Podanie | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,8 mm |
| Gatunek | DX52D |
| Podanie | Zbiornik wodny |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 15 mm |
| Gatunek | DX53D |
| Podanie | Zbiornik wodny |
| Imię | Blachy stalowe ocynkowane PPGI |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 0,8 mm |
| Gatunek | SGCC |
| Stosowanie | panel ścienny |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 8 mm |
| Gatunek | DC53D |
| warstwa cynku | 180g |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,2-8 mm |
| Gatunek | DX520 |
| Podanie | Budynek |