| Nazwa | Rury stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | DC53D |
| Kolor | jasny |
| Nazwa | Cewka ze stali węglowej Q235b |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek | Q235B |
| Podanie | Zastosowanie konstrukcyjne |
| Kolor | Czarny |
| Dostawa | 3-5 dni |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Kształt | arkusz |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
|---|---|
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Kształt | arkusz |
| Dostawa | 3-5 dni |
| świadectwo | ISO, SGS, BV itp. |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Leczenie | Wyżarzanie, marynowanie, polerowanie |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,2-8 mm |
| Gatunek | DX53D |
| Podanie | Zbiornik wodny |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 6 mm |
| Gatunek | DC520 |
| Podanie | Budynek |
| Imię | Blachy faliste ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 1 mm |
| Gatunek | DC51D |
| Podanie | panel ścienny |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Zanurzane na gorąco |
| Grubość | 6mm |
| gatunek | DC51D |
| Warstwa cynkowa | 120g |
| nazwa | Blachy ze stali miękkiej 45 # |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 32 mm |
| Standard | GB |
| Aplikacja | Użycie fabryczne |