| Imię | Arkusz MS Q345B |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 40mm |
| Standard | JAK JA |
| Podanie | Budowa |
| Nazwa | Cewka z blachy miedzianej T1 |
|---|---|
| Technika | Cechowanie |
| Gęstość | 1 mm 0,9 mm |
| Klasa | T1 |
| Długość | Zależy od wagi cewki |
| Nazwa | Arkusze miedziane katodowe C12200 C22000 |
|---|---|
| Technika | Oczyścić |
| Gęstość | 1,5 mm 2 mm |
| Klasa | C12200 C22000 |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Zanurzane na gorąco |
| Grubość | 11mm |
| gatunek | DX51D |
| Warstwa cynkowa | 160g |
| Imię | Galwanizowane blachy faliste |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 0,8 mm |
| Gatunek | DX51D |
| Podanie | Arkusze dachowe |
| Nazwa | Cewki ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Zanurzane na gorąco |
| Grubość | 6mm |
| gatunek | DX53D |
| Warstwa cynkowa | 180g |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Zanurzane na gorąco |
| Grubość | 5mm |
| gatunek | DX51D |
| Warstwa cynkowa | 80g |
| Nazwa | Płyty miedziane C28000 |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Gęstość | 3mm 4mm |
| Klasa | C28000 |
| ALLOY | Stop cynkowy |
| Nazwa | Cewki ze stali węglowej Q195 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| gatunek | Q195 |
| Aplikacja | Przemysł |
| Kolor | czarny |
| Imię | Cewka ze stali węglowej Q235 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek | Q235 |
| Podanie | Budowa |
| Kolor | Czarny |