| Nazwa | Cewka ze stali węglowej Q355 |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| gatunek | Q355 |
| Aplikacja | zastosowanie budowlane |
| Kolor | czarny |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 304L walcowane na zimno |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,5 mm |
| Klasa | 304L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| nazwisko | Płyta ze stali nierdzewnej 304 o średnicy 80 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 80mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| Imię | Blachy stalowe ocynkowane PPGI |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 1,5 mm |
| Gatunek | DX52D |
| Podanie | Zadaszenie |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 1 mm |
| Gatunek | DX51D |
| Podanie | Pojemnik |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q195B |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 15mm |
| Standard | SUS |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | T1 T2 Blacha miedziana |
|---|---|
| Technika | Oczyszczanie miedzi |
| Gęstość | 0,3 mm 0,4 mm |
| Klasa | T1 |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej 16Mn |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 45mm |
| Standard | ASTM |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q195 |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 20mm |
| Standard | ASTM |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q355B |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 35mm |
| Standard | HAŁAS |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |