| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 5 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Zanurzane na gorąco |
| Grubość | 10mm |
| gatunek | DC53D |
| Warstwa cynkowa | 80g |
| Nazwa | Płyty miedziane TU1 TU2 |
|---|---|
| Technika | Redukcja tlenu |
| Gęstość | 00,6 mm |
| Klasa | TU1 |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa | Płyty miedziane TP1 |
|---|---|
| Technika | przewinąć się w dół |
| Gęstość | 00,7 mm 008 mm |
| Klasa | TP1 |
| Długość | 6 metrów |
| Nazwa | C11000 C12000 Katoda Blachy miedziane |
|---|---|
| Technika | Redukcja tlenu |
| Gęstość | 3mm 5mm |
| Klasa | C11000 C12000 |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | DX53D |
| warstwa cynku | 100 gramów |
| Nazwa | Płyty miedziane C21000 |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Gęstość | 0,1-30 mm |
| Klasa | C21000 |
| ALLOY | Stop cynkowy |
| Nazwa | Czerwona taśma miedziana T2 |
|---|---|
| Technika | walcowanie na zimno |
| Gęstość | 1 mm 1,2 mm |
| Klasa | T2 |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 9mm |
| Gatunek | DC53D |
| warstwa cynku | 200g |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 10 mm |
| Gatunek | DC53D |
| warstwa cynku | 80g |