| Nazwa | 321 Węzeł ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 321 |
| Kolor | srebrny lub czarny |
| Wielkość | Według potrzeb |
| Orzecznictwo | MTC ISO Available |
| Nazwa | Blachy ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Gorący - Zanurzony |
| Grubość | 8mm |
| gatunek | DX51D |
| Aplikacja | Rolnictwo |
| nazwisko | Chińska fabryka cewki ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Technika | Wyrównanie Wyżarzone Marynowane |
| Klasa | 201 J1 J2 J3 |
| Kolor | Naturalny kolor biało-szary |
| Gęstość | 00,6 mm |
| Nazwa | Węzeł ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Technika | Numer 1 |
| Klasa | 316 |
| Kolor | Naturalny drzazga |
| Gęstość | 1,4 mm |
| Nazwa | Koła ze stali nierdzewnej 316Ti |
|---|---|
| Technika | No1 na gorąco |
| Klasa | 316 Ti |
| Kolor | Słupek |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Nazwa | Płyty miedziane C26800 |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Gęstość | 1mm 2mm |
| Klasa | C26800 |
| ALLOY | Stop cynkowy |
| Nazwa | Cewka walcowana na blachę SS 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Dostępne polerowanie |
| Gęstość | 6 mm |
| Imię | Blachy dachowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 1,2 mm |
| Gatunek | DX51D |
| Podanie | Struktura magazynu |
| Nazwa | Cewka ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 7 mm |
| Gatunek | DC52D |
| warstwa cynku | 160g |
| Nazwa | rury ze stali ocynkowanej, |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno Zamaczane na gorąco |
| Grubość | 5mm |
| gatunek | DX52D |
| Warstwa cynkowa | 80 |