| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,8 mm |
| Gatunek | DX53D |
| Podanie | Słoneczny |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 8 mm |
| Gatunek | DX51D |
| Podanie | Zbiornik wodny |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 10 mm |
| Gatunek | DX52D |
| Podanie | Słoneczny |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na gorąco |
| Klasa | 310S |
| Kolor | Naturalna czerń |
| Gęstość | 1,2 mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 2 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 |
| Grubość | 5 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | BA |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | zwykły biały |
| Gęstość | 5 mm |
| nazwa | Blachy ze stali miękkiej Q235 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 22 mm |
| Standard | ASME AISI SUS |
| Aplikacja | Zastosowanie konstrukcyjne |
| nazwa | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Dostępny język polski |
| Grubość | 6 mm |
| Stopień | 304 |
| Typ | okrągłe rury |
| Nazwa | 309s Koła ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Klasa | 309S |
| Kolor | Naturalny szary |
| Gęstość | 0,9 mm |