| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 22 mm |
| Gatunek | DX52D |
| Podanie | Pojemnik |
| nazwa | Arkusze ze stali węglowej Q235B |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 5 mm |
| Standard | PL GB |
| Aplikacja | Kontener przemysłowy |
| nazwisko | Cewki ze stali nierdzewnej 410 |
|---|---|
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Klasa | 410 |
| Kolor | 2B / BA |
| Gęstość | 2mm 3mm |
| nazwisko | 410 Wlewy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Klasa | 410 420 430 |
| Kolor | 2B lub zgodnie z żądaniem |
| Gęstość | 00,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |
| nazwisko | Cewka ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na zimno |
| Klasa | 316L |
| Kolor | szczotka |
| Gęstość | 0,25 mm-8 mm |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 10 mm |
| Gatunek | DX51D |
| Podanie | Słoneczny |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 22 mm |
| Gatunek | DX520 |
| Podanie | Dekoracja |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,2 mm |
| Gatunek | DX51D |
| warstwa cynku | 100 gramów |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,8 mm |
| Gatunek | DX53D |
| Podanie | Rolnictwo |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,2-8 mm |
| Gatunek | DX510 |
| Podanie | Budynek |