| Imię | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | na gorąco |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | DX52D |
| Podanie | zastosowanie w rolnictwie |
| Nazwa | Blachy ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno Zamaczane na gorąco |
| Grubość | 12mm |
| gatunek | DX51D |
| Warstwa cynkowa | 100 gramów |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q345 |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 40mm |
| Standard | PL |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q345B |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 8mm |
| Standard | AISI |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| nazwa | Blachy ze stali miękkiej Q235 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 18 mm |
| Standard | JAK JA |
| Aplikacja | budownictwo i fabryka |
| Nazwa | SUS316L cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Nr 1 lub zimny rolka |
| Klasa | SUS316L |
| Kolor | czarny |
| Gęstość | 0,45 mm |
| Nazwa | 410 Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techniczny | walcowane na gorąco |
| gatunek | 410 |
| Kolor | drzazga |
| Grubość | 3mm-14mm |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,2-8 mm |
| Gatunek | DX51D |
| warstwa cynku | 80 |
| Nazwa | Blachy ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,5 mm |
| gatunek | DX52D |
| Aplikacja | Rolnictwo |
| Nazwa | Blachy ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Gorący - Zanurzony |
| Grubość | 6mm |
| gatunek | Dc520 |
| Aplikacja | budynek |