| Nazwa | Płytka ze stali nierdzewnej 304 0,4 mm |
|---|---|
| Technika | Produkowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
| nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 321 arkuszy Inox |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 12mm |
| Stopień | 321 |
| Technika | Powierzchnia nr 1 |
| nazwisko | Arkusze walcowane na zimno ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Gęstość | 0,1-10 mm |
| Klasa | SS304 |
| Powierzchnia | Dostępny w polerowanym stanie |
| nazwisko | Arkusze blach ze stali nierdzewnej 316/316L Płyty Inox |
|---|---|
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Gęstość | 1,5 mm 2 mm |
| Klasa | 316/316L |
| Powierzchnia | 8K szczotkowane dostępne |
| nazwisko | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Włosy obrobione |
| Grubość | 5 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1250 * 2500 mm |
| Imię | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek | 304 |
| Kolor | Srebro |
| Grubość | 0,2 mm-6 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 310s |
| Kolor | Jasny |
| Grubość | 0,25 mm-13 mm |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q235B |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 26mm |
| Standard | JAK JA |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Blacha ze stali węglowej Q235 |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 30mm |
| Standard | JIS |
| Aplikacja | Zastosowanie w przemyśle i budownictwie |
| Nazwa | Płyta walcowana ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Dostępne szczotkowane |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Wykończenie HL lub Wykończenie lustrzane |
| Gęstość | 6,5 mm |