| Nazwa | Rury klasy SS304 |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | BA |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 316L walcowane na zimno |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 8 mm |
| Klasa | 316L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Nazwa | Płytka/łupek ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 20mm |
| Klasa | 304 |
| Zastosowanie | Budowa |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej SS 304 |
|---|---|
| Grubość | 10 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Skończ. | Walcowane na gorąco |
| nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
| Grubość | 4mm 5mm |
| Stopień | 316L |
| SGS | Dostępny |
| nazwisko | Płyty lustrzane ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Błyszczący |
| Grubość | 1,2 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej Tłoczone arkusze 304 |
|---|---|
| Technika | Wyprodukowany wzór |
| Grubość | 3 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Jako potrzeby klienta |
| nazwisko | Wytłaczane arkusze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 10 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm |
| nazwisko | Talerze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| techniczne | Dostosowane dostępne |
| Grubość | 4 mm |
| Stopień | 304 |
| Powierzchnia | Zindywidualizowane |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 50 mm 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 50 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Na życzenie klienta |