| nazwisko | Walcowane na gorąco blachy ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Grubość | 12mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 4*8 |
| Skończ. | Wyżarzone |
| Nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gęstość | 0,3-30 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Skończ. | 2b NR 1 |
| nazwisko | Włókna i osprzęty z stali nierdzewnej, walcowane na zimno |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,1 mm 0,15 mm 0,2 mm |
| Klasa | 304 / 304L |
| Powierzchnia | 2B gładkie |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Dostawa | 3-5 dni |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Leczenie | Wyżarzanie, marynowanie, polerowanie |
| Kolor | Srebro |
| Gęstość | 0,1 mm-100 mm |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Twardość | HV200-HV280 |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Krawędź | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Nazwa | Płyty wybrukowane ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Przetwarzanie wzoru |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Jako żądanie |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| techniczne | Zimnkowane = 2b |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| Nazwa | 304 blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| techniczne | Pozostałe, niepołączone |
| Gęstość | 50 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Zindywidualizowane |