| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Gęstość | 1,11 mm - 15 mm |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| Klasa | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Nazwa | Talerze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| techniczne | Dostosowane dostępne |
| Gęstość | 2 mm |
| Klasa | Seria 300 |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na gorąco / walcowane na zimno |
| Grubość | 0,5 mm |
| gatunek | Seria 300 |
| Powierzchnia | 2B / BA |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
|---|---|
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Twardość | HV200-HV280 |
| Dostawa | 3-5 dni |
| Gęstość | 0,1 mm-100 mm |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej 304 o grubości 2 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 2 mm |
| Klasa | 304 / 304L |
| Powierzchnia | Wyżarzone i Marynowane |
| nazwisko | Kolorowe blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Kolor |
| Grubość | 0,2 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Nazwa | 304 Arkusze ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 6 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| nazwisko | Wytłaczane arkusze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 10 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej walcowane na zimno |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 1mm 1.2mm 1.5mm |
| Klasa | 304 304L |
| Powierzchnia | 2B naturalny |