| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Gęstość | 0,4 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | białe srebro |
| Grubość | 0,5 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Gęstość | 3.5 |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Techniczny | Zimne - wyprodukowane |
| gatunek | 304 |
| Kolor | Jasny Srebrny |
| Grubość | 0,25 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Jasny srebrzysty |
| Gęstość | Jako żądanie |
| Imię | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 310s |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 310S |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 10 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| techniczne | 2B |
| Gęstość | 0,35 mm 0,45 mm |
| Klasa | 316 |
| Technika | Wypolerowane, 8k, lustro |
| Nazwa | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 6mm |
| gatunek | 904L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |