| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| Klasa | 304 304L |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| nazwisko | Arkusze trawione ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Wytrawione |
| Grubość | 0,8 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500*6000mm |
| Nazwa | Pasek lustrzany ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Kolor lustra |
| Gęstość | 1,2 mm |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| techniczne | 2B = przemieszczony na zimno |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| Klasa | 304 |
| Technique | Embossed |
| nazwa | Okrągłe rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Lustro 8K |
| Grubość | 1,6 mm |
| Stopień | 304 |
| Typ | okrągłe rury |
| nazwa | Fajki dekoracyjne ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Lustro 8K |
| Grubość | 6 mm |
| Stopień | 304 |
| Typ | okrągłe rury |
| Nazwa | Cewki z lustrem ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Lustro |
| Gęstość | 0,9 mm |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej Tłoczone arkusze 304 |
|---|---|
| Technika | Wyprodukowany wzór |
| Grubość | 3 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Jako potrzeby klienta |
| Nazwa | 304 blacha HL ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 10 kg |
| Gęstość | 8 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Zgodnie z wymaganiami |
| Nazwa | Płyty wybrukowane ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Różne wzory |
| Gęstość | 10 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | 1219 * 2438 |