| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej 304 o średnicy 60 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco./ Walcowane na zimno |
| Gęstość | 60mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | 1219 * 2438 lub dostosowane |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | szczotka |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
| Leczenie | Wyżarzanie, marynowanie, polerowanie |
| świadectwo | ISO, SGS, BV itp. |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
| nazwisko | Chińskie arkusze ze stali nierdzewnej ASTM 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 1 mm 1,5 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | Dostępne polerowane szczotkowane |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| Rodzaj | arkusz |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| Zastosowanie | Budynek fabryczny, budynek kuchenny, dekoracja |
| Nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 8mm |
| gatunek | 304 304L |
| Powierzchnia | Nr 1 |
| Nazwa | Płytka ze stali nierdzewnej 304 0,8 mm |
|---|---|
| Technika | Dostępny w polerowanym stanie |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Dostosowanie |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| Gęstość | 0,5 mm 0,7 mm |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Rodzaj | Płyta |
| Klasa | 201, 304, 306 |
| proces | 2b, 8k, lustro |
| Zastosowanie | Budynek branży, budynek kuchenny |
| nazwisko | Arkusze SS SUS 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | 2BBA 8K |