| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 310s |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 9mm |
| gatunek | 310s |
| Długość | 12M |
| nazwisko | Okrągły pręt ze stali węglowej |
|---|---|
| Nadmiar | 42 mm |
| Długość | Dostosowane lub 6000 mm |
| Zastosowanie | Budynek, Konstrukcja |
| Rodzaj | Zgodnie z potrzebami klienta |
| nazwisko | Kątownik ze stali węglowej |
|---|---|
| Gęstość | 5 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Zastosowanie | Budowa, budynek |
| Klasa | ASTM A36 |
| nazwisko | Stalowa stalowa stalowa |
|---|---|
| Gęstość | 6 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Zastosowanie | Jako wymagane |
| Usługa przetwarzania | Gięcie, spawanie, wykrawanie, odwijanie, cięcie |
| nazwisko | Wiązka H ze stali węglowej |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenie medyczne |
| Usługa przetwarzania | Ciąć |
| Technika | Walcowane na zimno lub walcowane na gorąco |
| Standardowy | ASTM GB |
| Nazwa | 20 # Rury stalowe bez szwu |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Grubość | 5mm |
| gatunek | 20# |
| Aplikacja | Przemysł |
| Nazwa | Rury stalowe bez szwu Q235B |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na gorąco |
| Grubość | 6mm |
| gatunek | Q235B |
| Aplikacja | Rury przemysłowe |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 201 bez szwu |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Grubość ściany | 3 mm |
| Klasa | 201 |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Nazwa | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| OD | 20mm |
| Długość | 6000mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 316L |
| Typ zakończenia | standardowe lub na zamówienie |
|---|---|
| Średnica | 6-1200mm |
| Metoda formowania | spawane lub bezszwowe |
| Ocena temperatury | Standardowy |
| Gęstość ściany | 0,8-100 mm |