| Imię | Rury kwadratowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimno - produkowane |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Rodzaj | Rury kwadratowe |
| nazwisko | Belka H ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Specyfikacje | 100*50*5*7 |
| opakowanie | Standardowe opakowanie morskie |
| Zastosowanie | Produkcja przemysłowa |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Imię | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 316L Hairline |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,6 mm |
| Gatunek | 316L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| nazwisko | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 321 Hairline |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Klasa | 321 |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Szerokość | 1000 mm-2500 mm lub zgodnie z życzeniem |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Kształt | arkusz |
| świadectwo | ISO, SGS, BV itp. |
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Nazwa | 304 blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,3 mm |
| Klasa | 304 / 304L |
| Wielkość | 1250*6000 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 420 |
|---|---|
| Techniczny | walcowane na gorąco |
| gatunek | 420 |
| Kolor | drzazga |
| Grubość | 3mm-14mm |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| Klasa | 316 |
| Technique | Polished, |
| Nazwa | cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | walcowane na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Grubość | 3 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 904L |
| Kolor | srebrny kolor |
| Grubość | 0,25mm-14mm |