| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno / walcowane na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Kolor BA |
| Gęstość | 0,35 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | zwykły biały |
| Gęstość | 5 mm |
| Imię | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 1 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 0,5 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 2 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Opłata za próbkę | Wolne |
|---|---|
| Kolor | srebrzysty biały |
| Waga | Jako żądanie |
| Gęstość | 0,1-12 mm |
| Typeround | Taśma cewki |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| techniczne | BA |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| proces | Wytłoczony |
| Nazwa | Lustrzane płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| Klasa | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Typeround | Taśma cewki |
|---|---|
| MTC | Dostępne |
| Standardowy | ASTM, AISI, JIS, DIN |
| Gęstość | 0,1-12 mm |
| Waga | Jako żądanie |
| Nazwa | 304 arkusze SS |
|---|---|
| techniczne | Walcowanie na gorąco |
| Gęstość | 12 mm |
| Klasa | 304 304L |
| Powierzchnia | Nr 1 lub dostosowane |