| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Wykończenie linii włosów |
| Gęstość | 8 mm |
| Imię | Okrągłe rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Imię | Okrągłe rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Grubość | 1,5 mm |
| Gatunek | 304 |
| Rodzaj | okrągłe rury |
| Imię | Rury kwadratowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimno - produkowane |
| Grubość | 2 mm |
| Gatunek | 304 |
| Rodzaj | Rury kwadratowe |
| Imię | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 2 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Blachy ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 2mm - 10mm |
| Klasa | 201 |
| Technika | Dostępne polerowane lub wytłaczane |
| nazwisko | 201 Arkusze ze stali nierdzewnej J1 J2 J3 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm |
| Klasa | 201 |
| Powierzchnia | Przemywania kwasem |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 316/316L |
|---|---|
| Technika | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg |
| Gęstość | 0,8 mm 1 mm |
| Klasa | 316/316L |
| Powierzchnia | 8K szczotkowane dostępne |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej 430 Płyty ze stali Inox serii 400 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 8 mm 10 mm 12 mm |
| Klasa | 430 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| nazwisko | 400 serii Płyty ze stali nierdzewnej Płyty nierdzewne ASTM 410 420 430 Grubość 4mm 5mm 6mm Chińska F |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
| Gęstość | 4mm 5mm 6mm |
| Klasa | Seria 400 |
| Powierzchnia | 2B lub w razie potrzeby |