| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Naturalny |
| Gęstość | 0,7 mm |
| Nazwa | Płyta walcowana ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Dostępne szczotkowane |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Wykończenie HL lub Wykończenie lustrzane |
| Gęstość | 6,5 mm |
| nazwisko | Płyty SS tabliczki 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm |
| Klasa | 201 |
| Powierzchnia | Dostępne polerowane lub trawione |
| Nazwa | 35 # Rury stalowe bez szwu |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 16mm |
| gatunek | 35# |
| Aplikacja | Wydobywanie węgla |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej klasy 304 |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| Klasa | GB 304 Klasa |
| Surface | 8K Mirror |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gęstość | 2.5 mm |
| Powierzchnia | BA |
| Długość | 6m lub dostosowane |
| Zastosowanie | Dekoracja, poręcz schodów, przemysł |
| Nazwa | Rurki ze stali nierdzewnej o klasie 304 |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gęstość | 1,65 mm |
| Klasa | Stopień 304 |
| Powierzchnia | BA, przewracanie zimna |
| Nazwa | Rury klasy SS304 |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | BA |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej SS 304 |
|---|---|
| Grubość | 10 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Skończ. | Walcowane na gorąco |
| nazwisko | Kolorowa płyta ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Kolor powlekany |
| Grubość | 2 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm |