| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 |
| Grubość | 8 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | HL |
| Nazwa | Płyty z blachy nierdzewnej 201 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 00,8 mm. |
| Klasa | 201 |
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| nazwisko | 410 Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno/walcowane na gorąco |
| Gęstość | 0,4 mm 0,6 mm 0,8 mm |
| Klasa | 410 420 |
| Powierzchnia | 2BBA 8K |
| nazwisko | 410 Płyty ze stali nierdzewnej Płyty ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 1mm 2mm 3mm |
| Klasa | 410 420 430 |
| Powierzchnia | 2B Polerowane Szczotkowane |
| nazwisko | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Nadmiar | 25 mm |
| Zastosowanie | poręcz |
| Kolor | Silve |
| Technika | Polerowane |
| Nazwa | Kątownik ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Grubość | 3MM |
| Szerokość | 25mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 304 |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Pozostałe |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Biały |
| Gęstość | 0,5 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Wykończenie linii włosów |
| Gęstość | 8 mm |
| Imię | Okrągłe rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Imię | Okrągłe rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Grubość | 1,5 mm |
| Gatunek | 304 |
| Rodzaj | okrągłe rury |