| nazwa | Rury kwadratowe ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | jako wymaganie |
| Grubość ściany | Dostosowane |
| Stopień | 316L |
| Długość | Dostosowywanie |
| nazwa | Rury i kształtki ze stali nierdzewnej 316l |
|---|---|
| Technika | Dostępne polerowane na zimno |
| Grubość ściany | 3 mm |
| Stopień | 316L |
| Długość | jako życzenie klienta |
| nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Linia włosów lub polerowana |
| Grubość ściany | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Stopień | 316L |
| Długość | 6000 mm |
| Name | 201 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Technika | Marynowane Wyżarzone |
| Grubość ściany | 3 mm |
| Klasa | 201 |
| Długość | Dostosowanie |
| Nazwa | 201 Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Grubość ściany | 8 mm |
| Klasa | 201 |
| Długość | zgodnie z prośbą |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej SUS202 |
|---|---|
| Technika | 2B |
| Klasa | SUS202 |
| Kolor | Naturalny szary |
| Gęstość | 2 mm |
| Nazwa | Węzeł ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Technika | Numer 1 |
| Klasa | 316 |
| Kolor | Naturalny drzazga |
| Gęstość | 1,4 mm |
| Nazwa | Koła ze stali nierdzewnej 316Ti |
|---|---|
| Technika | No1 na gorąco |
| Klasa | 316 Ti |
| Kolor | Słupek |
| Gęstość | 1,5 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej SUS316LN |
|---|---|
| Technika | Nr 1 lub zimno |
| Klasa | SUS316LN |
| Kolor | Naturalna czerń |
| Gęstość | jako dostosowane |
| Nazwa | 321 Węzeł ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 321 |
| Kolor | srebrny lub czarny |
| Wielkość | Według potrzeb |
| Orzecznictwo | MTC ISO Available |