| nazwa | Rury igłowe ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Rury igłowe |
| Grubość ściany | 1 mm |
| Stopień | 316L |
| Długość | 6 metrów |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Klasa | 201 |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Gęstość | 0,4 mm 0,5 mm |
| Nazwa | Taśmy cewek ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Klasa | 201 |
| Kolor | Naturalny kolor szary |
| Gęstość | 0,8 mm 1 mm |
| Nazwa | Taśmy cewek ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Technika | walcowane na zimno, wyżarzane |
| Klasa | 201 |
| Kolor | białe srebro |
| Gęstość | 1,2 mm 1,5 mm |
| Nazwa | Cewki taśm ze stali nierdzewnej serii 400 |
|---|---|
| Technika | Marynowane Wyżarzone |
| Klasa | 410 420 430 |
| Kolor | Naturalny szary |
| Gęstość | 0,1-8 mm |
| nazwisko | 430 Chińskie taśmy z ceł nierdzewnych |
|---|---|
| Technika | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 10 kg |
| Klasa | 430 |
| Kolor | 2B |
| Gęstość | 0,6 mm 0,7 mm |
| nazwisko | Cewki ze stali nierdzewnej 410 |
|---|---|
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Klasa | 410 |
| Kolor | 2B / BA |
| Gęstość | 2mm 3mm |
| nazwisko | Cewki ze stali nierdzewnej 201 chińskich cewek z paskami SS |
|---|---|
| Technika | Niwelacja |
| Klasa | 201 J1 J2 J3 |
| Kolor | Różnice w kolorze |
| Gęstość | 3mm 4mm |
| nazwisko | Chińska fabryka cewki ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Technika | Wyrównanie Wyżarzone Marynowane |
| Klasa | 201 J1 J2 J3 |
| Kolor | Naturalny kolor biało-szary |
| Gęstość | 00,6 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej SUS304L |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na zimno |
| Klasa | SUS304L |
| Kolor | Szary kolor |
| Gęstość | 0,6 mm |