| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 8 tys |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| nazwisko | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 3 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 5 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Waga | Jako żądanie |
|---|---|
| Gęstość | 0,1-12 mm |
| Typeround | Taśma cewki |
| Kolor | srebrzysty biały |
| Opłata za próbkę | Wolne |
| Nazwa | Druty SS |
|---|---|
| Technika | Dostępne w wersji polskiej, ciągnione na zimno |
| Gęstość | 0,1-13 mm |
| Standardowy | DIN GB |
| Zastosowanie | Zastosowanie w przemyśle |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,8 mm |
| Gatunek | DX52D |
| Podanie | Zbiornik wodny |
| Nazwa | Rynna skrzynkowa ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Specyfikacja | 1,2 * 1000 mm |
| Stosowanie | Rynna dachowa |
| Powierzchnia | 2B |
| Stopień | 201 |
| nazwisko | ASTM A36 okrągły pręt ze stali węglowej |
|---|---|
| Nadmiar | 37 mm |
| Długość | 6000 mm lub zgodnie z potrzebami klientów |
| Zastosowanie | Przemysł, Budownictwo |
| Rodzaj | W oparciu o potrzeby klienta |