| Nazwa | SS 304 Wrzucony arkusz / cewka |
|---|---|
| Technika | HL / lustro |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Jasny biały |
| Gęstość | 7 mm |
| Średnica | 6-1200mm |
|---|---|
| Rodzaj połączenia | standardowe lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Budownictwo, maszyny, elektronika, przemysł lekki itp. |
| Ocena temperatury | Standardowy |
| Typ zakończenia | standardowe lub na zamówienie |
| Nazwa | Rynna skrzynkowa ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Specyfikacja | 0.8*900mm |
| Stosowanie | Rynna wodna |
| Powierzchnia | 2B |
| Stopień | 304 |
| Nazwa | Rynna dachowa ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Grubość | 2,5 mm |
| Stosowanie | Rynna dachowa |
| Powierzchnia | jasny |
| Stopień | 201 |
| nazwisko | 316 stali nierdzewnej wiązki U |
|---|---|
| Wysokość | 120 MM |
| Szerokość nogawki | 53 mm |
| Zastosowanie | kanał wodny |
| Klasa | 316 |
| nazwisko | Płyta ze stali nierdzewnej 304 o średnicy 80 mm |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno / Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 80mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm lub zgodnie z wymaganiami |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 304L walcowane na zimno |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 0,5 mm |
| Klasa | 304L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Nazwa | Druty ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Wciąganie na zimno |
| Gęstość | 1mm 2mm |
| Standardowy | ASTM |
| Zastosowanie | Części maszyn lub przemysł |
| Nazwa | Belka H ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Specyfikacje | 100*50*5*7 |
| Uszczelka | Standardowe opakowanie zdatne do żeglugi |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 304 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 2 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | 2B |