| Nazwa | 309s Koła ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Klasa | 309S |
| Kolor | Naturalny szary |
| Gęstość | 0,9 mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 10mm |
| gatunek | 316 |
| Długość | 12M |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na gorąco |
| Klasa | 310S |
| Kolor | Naturalna czerń |
| Gęstość | 1,2 mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 310s |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 8mm |
| gatunek | 310s |
| Długość | 6000mm |
| Nazwa | 321 Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 5mm |
| gatunek | 321 |
| Długość | 6000mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3MM |
| gatunek | 316L |
| Długość | 12M |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 10mm |
| gatunek | 316 |
| Długość | 6m |
| Nazwa | 201 Belka kanałowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wzrost | 65mm |
| Szerokość nogawki | 40mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 201 |
| Nazwa | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 321 |
|---|---|
| OD | 18mm |
| Długość | 6000mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 321 |
| Nazwa | Belka H ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Specyfikacje | 175*90*5*8mm |
| Uszczelka | Standardowe opakowanie morskie |
| Podanie | Budowa |
| Gatunek | 201 |