| nazwisko | Rury igłowe ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość ściany | Zindywidualizowane |
| Stopień | 316L |
| Długość | 6m |
| nazwa | Rury bezszwowe ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Bezszwowy |
| Grubość ściany | sch40 |
| Stopień | 316L |
| Długość | 6m lub jako wymaganie klienta |
| nazwa | Rury kwadratowe ze stali nierdzewnej 316L Rury prostokątne |
|---|---|
| Technika | spawane lub bezszwowe |
| Grubość ściany | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Stopień | 316L |
| Długość | 6m lub jako wymaganie klienta |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej S30500 |
|---|---|
| Technika | Zimna rolada |
| Klasa | S30500 |
| Kolor | Lustro |
| Gęstość | 0,5 mm |
| Nazwa | SUS316L cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Nr 1 lub zimny rolka |
| Klasa | SUS316L |
| Kolor | czarny |
| Gęstość | 0,45 mm |
| Nazwa | 201 Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 2mm-100mm |
| gatunek | 201 |
| Powierzchnia | Nr 1 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 310s |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 2mm |
| gatunek | 310s |
| Długość | 6000mm |
| nazwisko | Cewki ze stali nierdzewnej 410 |
|---|---|
| Technika | Stal nierdzewna |
| Klasa | 420 |
| Kolor | 2B |
| Gęstość | 0.8 mm 1 mm |
| nazwisko | 430 Chińskie taśmy z ceł nierdzewnych |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Klasa | 430 |
| Kolor | 2B / BA |
| Gęstość | 2mm 3mm |
| nazwisko | 410 Wlewy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Klasa | 410 420 430 |
| Kolor | 2B lub zgodnie z żądaniem |
| Gęstość | 00,7 mm 0,8 mm 0,9 mm |