| Nazwa | Taśmy cewek ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Technika | Pozostałe wyroby z tworzyw sztucznych |
| Klasa | 201 |
| Kolor | srebrzysty biały |
| Gęstość | 0,3 mm 0,5 mm |
| Nazwa | ss liny drukowane |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Średnica | produkcja na zamówienie |
| Standardowy | SUS ASTM |
| Zastosowanie | Fabryka |
| nazwisko | Cewki ze stali nierdzewnej 410 |
|---|---|
| Technika | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg |
| Klasa | 410 |
| Kolor | srebrny kolor |
| Gęstość | 1 mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 2mm |
| gatunek | 309S |
| Długość | 12M |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 420 |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Grubość | 0,25 mm-8 mm |
| Imię | 201 Bezszwowe rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| grubość ściany | 1,65 mm |
| Gatunek | 201 |
| Długość | 6m |
| Imię | 201 2B Rury bez szwu ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| grubość ściany | 1,65 mm |
| Gatunek | 201 |
| Długość | 3m |
| Imię | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| grubość ściany | 2,87 mm |
| Gatunek | 316L |
| Długość | 6m |
| Imię | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| grubość ściany | 3,38 mm |
| Gatunek | 316L |
| Długość | 6m |
| Imię | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| grubość ściany | 3,56 mm |
| Gatunek | 316L |
| Długość | 3m |