| nazwisko | Pręt ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Nadmiar | 40mm |
| Zastosowanie | dekoracja, budynek |
| Kolor | Naturalne |
| Technika | 8 tys |
| nazwisko | 410 Bar ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Nadmiar | 45 mm |
| Zastosowanie | Okucia meblowe |
| Kolor | Szary |
| Technika | Lustro |
| nazwisko | Rura ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Technika | jako wymaganie |
| Grubość ściany | sch10 |
| Stopień | 316L |
| Długość | Dostosowywanie |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
|---|---|
| Kolor | Srebro |
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Leczenie | Wyżarzanie, marynowanie, polerowanie |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Lustro |
| Gęstość | 3 mm |
| Imię | Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| grubość ściany | 3,91 mm |
| Gatunek | 201 |
| Długość | 6m |
| Imię | Kwadratowy pręt ze stali nierdzewnej 201 BA |
|---|---|
| Specyfikacja | 50*50mm |
| Stosowanie | Dekoracja |
| Powierzchnia | BA |
| Gatunek | 201 |
| Imię | Rura bezszwowa ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| grubość ściany | 3,68 mm |
| Gatunek | 201 |
| Długość | 6m |
| Nazwa | ss liny drukowane |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Gęstość | jako życzenie klienta |
| Standardowy | EN PL ASTM |
| Zastosowanie | Użycie fabryczne |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | 2B lub naturalny |
| Gęstość | 0,1 mm |