| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 316 |
| Kolor | drzazga |
| Grubość | 0,25 mm-8 mm |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej SUS304 |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na zimno |
| Klasa | SUS304 |
| Kolor | Szary |
| Gęstość | 0,8 mm |
| Nazwa | Pręt ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Nadmiar | 50 mm |
| Długość | 6000 mm lub na podstawie potrzeb klientów |
| Zastosowanie | dekoracja, budynek |
| Rodzaj | W oparciu o potrzeby klienta |
| nazwisko | 316 Belka H ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Specyfikacje | 100*100*6*8 |
| opakowanie | niestandardowe |
| Zastosowanie | Budowa |
| Kolor | Słupek |
| nazwisko | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Nadmiar | 28 mm |
| Zastosowanie | Odlewanie |
| Kolor | Dark Silve |
| Technika | Szczotkowany |
| Nazwa | SUS201 Paski cewki ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Klasa | SUS201 |
| Kolor | Naturalny kolor szary |
| Gęstość | 1 mm |
| nazwisko | Kątownik ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Gęstość | 5 mm |
| Szerokość | 63 mm |
| Zastosowanie | stojak do przechowywania |
| Kolor | Naturalne |
| nazwisko | Wyroby z stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Gęstość | 5 mm |
| Szerokość | 40mm |
| Zastosowanie | Budownictwo mieszkaniowe |
| Kolor | Ciemny Srebrny |
| nazwisko | Kątownik ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Gęstość | 6 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Zastosowanie | Budynek Przemysłu |
| Kolor | Naturalny kolor |
| nazwisko | Bramka h ze stali nierdzewnej 304L |
|---|---|
| Specyfikacje | 125*60*6*8 |
| opakowanie | Dostosowane opakowanie |
| Zastosowanie | Budowla |
| Kolor | Naturalny drzazga |