| Nazwa | Wiązka I ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość | 5,5 mm |
| Szerokość | 80mm |
| Zastosowanie | Budowa |
| Usługa przetwarzania | Ciąć |
| nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS304 do wymiany ciepła |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Grubość | 5 mm |
| Stopień | 304 |
| Typ | okrągłe rury |
| Nazwa | Druty ze stali nierdzewnej serii 400 |
|---|---|
| Technika | Dostępne polerowane na zimno |
| Gęstość | 3mm 4mm |
| Standardowy | ASTM GB EN |
| Zastosowanie | PRZEMYSŁ |
| Nazwa | Włókno z stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Dostępny język polski |
| Gęstość | 6mm 8mm |
| Standardowy | ASTM EN |
| Zastosowanie | Zastosowanie w przemyśle |
| Nazwa | Drut ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Gęstość | w razie potrzeby |
| Standardowy | ASTM SUS ASME |
| Zastosowanie | Zastosowanie w przemyśle |
| Nazwa | Drut ze stali nierdzewnej austenitycznej |
|---|---|
| Technika | Dostępne polerowane na zimno |
| Średnica | produkcja w oparciu o potrzeby |
| Standardowy | SUS ASTM |
| Zastosowanie | Wykonywanie części |
| Nazwa | Drut ze stali nierdzewnej duplex 2205 2507 |
|---|---|
| Technika | Dupleks |
| Średnica | Produkcja na podstawie potrzeb klienta |
| Standardowy | ASTM |
| Zastosowanie | Produkcja maszyn przemysłowych |
| Nazwa | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 316 |
|---|---|
| Nadmiar | 30 mm |
| Długość | 6000 mm lub zgodnie z dostosowaniem |
| Zastosowanie | Budownictwo |
| Rodzaj | jako dostosowane |
| nazwisko | Płaski kwadratowy heksagon ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Nadmiar | niestandardowe |
| Zastosowanie | Okucia meblowe |
| Kolor | Naturalny szary |
| Technika | Lustro 8K |
| Nazwa | 321 Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 321 |
| Kolor | drzazga |
| Grubość | 0,25 mm-8 mm |