| Name | 304/304L stainless steel pipes tubes |
|---|---|
| Technika | Ciągniona na zimno, polerowana linia włosów |
| Grubość ściany | 1,6 mm |
| Klasa | 304 / 304L |
| Długość | 6 metrów lub na życzenie klienta |
| nazwisko | Arkusze blach ze stali nierdzewnej 316/316L Płyty Inox |
|---|---|
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Gęstość | 1,5 mm 2 mm |
| Klasa | 316/316L |
| Powierzchnia | 8K szczotkowane dostępne |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | 8 tys |
| Grubość | 3 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 8 tys |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 |
| Grubość | 2 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | HL |
| Nazwa | Okrągły pręt ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| OD | 10mm |
| Długość | 6000mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 201 |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowanie na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Polerowane lustro |
| Gęstość | 6 mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Grubość ściany | 4 mm |
| Klasa | 304 |
| Długość | jako życzenie klienta |
| Nazwa | Włókna ze stali nierdzewnej 304/304L |
|---|---|
| Technika | Ciągnione na zimno |
| Gęstość | 1 mm 1,2 mm |
| Standardowy | ASTM AISI |
| Zastosowanie | Przemysł i budownictwo |
| Nazwa | Rury bez szwu ze stali nierdzewnej 904L |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3MM |
| gatunek | 904L |
| Długość | 6m |