| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek stali | 304 / 304L |
| Kolor | Lustro |
| Gęstość | 0,3 mm |
| Imię | Sześciokątny pręt ze stali nierdzewnej 304 BA |
|---|---|
| Specyfikacja | 12mm |
| Stosowanie | Dekoracja |
| Powierzchnia | BA |
| Gatunek | 304 |
| nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 321 arkuszy Inox |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 12mm |
| Stopień | 321 |
| Technika | Powierzchnia nr 1 |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 310S |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 310s |
| Kolor | Jasny |
| Grubość | 0,25 mm-13 mm |
| Nazwa | 410 Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techniczny | walcowane na gorąco |
| gatunek | 410 |
| Kolor | drzazga |
| Grubość | 3mm-14mm |
| nazwisko | Cewka ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na zimno |
| Klasa | 316L |
| Kolor | szczotka |
| Gęstość | 0,25 mm-8 mm |
| Nazwa | 430 Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techniczny | Walcowane na zimno |
| gatunek | 430 |
| Kolor | Naturalny kolor |
| Grubość | 0,25mm-14mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 309S |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 60mm |
| gatunek | 309S |
| Długość | 12M |
| Nazwa | Rynna dachowa ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Specyfikacja | 1,5 * 1219 mm |
| Stosowanie | Rynna przemysłowa |
| Powierzchnia | 2B |
| Stopień | 304 |
| nazwa | Talerze ze stali nierdzewnej 316L 8K |
|---|---|
| techniczne | Błyszczący |
| Grubość | Dostosowane |
| Stopień | 316L |
| Technika | przetworzone 8K |