| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Szczotkowany |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Wzór linii włosów |
| Gęstość | 2,5 mm |
| Nazwa | 304 rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 2mm-100mm |
| gatunek | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | 304 rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Gorąco - walcowane |
| Grubość | 3MM |
| gatunek | 304 |
| Powierzchnia | Nr 1 |
| Nazwa | Belka U ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Wzrost | 63mm |
| Szerokość nogawki | 40mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 304 |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 316 walcowane na zimno |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 50 mm |
| Klasa | 316 |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| Gęstość | jako dostosowane |
| Grade | SS316 |
| proces | Wytłoczony, wzór, |
| Powierzchnia | 2B, BA, HL, nr 1, nr 4, 8K |
|---|---|
| Długość | 1000-6000 mm lub jako wymagania klienta |
| Kształt | arkusz |
| Dostawa | 3-5 dni |
| świadectwo | ISO, SGS, BV itp. |
| nazwisko | Talerze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| techniczne | Dostosowane dostępne |
| Grubość | 4 mm |
| Stopień | 304 |
| Powierzchnia | Zindywidualizowane |
| Nazwa | Płytka/łupek ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 20mm |
| Klasa | 304 |
| Zastosowanie | Budowa |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 50 mm 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 50 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Na życzenie klienta |