| Nazwa | Belka kanałowa ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Wzrost | 50mm |
| Szerokość nogawki | 37mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 304 |
| Nazwa | Rury kwadratowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Szczotkowane lub polerowane |
| Gęstość | 5 |
| Klasa | 304 |
| Rodzaj | Rury kwadratowe |
| nazwa | Arkusze ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco / Walcowane na zimno |
| Grubość | 4mm 5mm |
| Stopień | 316L |
| SGS | Dostępny |
| nazwa | Rury SS Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Linia włosów polerowana |
| Grubość | sch40 |
| Stopień | 304 |
| Typ | okrągłe rury |
| Nazwa | Płyty z blachy nierdzewnej 201 |
|---|---|
| techniczne | Dostępny w polerowanym stanie |
| Gęstość | 4mm 5mm |
| Klasa | 201 |
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| nazwisko | Chińskie taśmy ze stali nierdzewnej 304/304L |
|---|---|
| Technika | Oczyszczanie kwasem |
| Klasa | 304 / 304L |
| Kolor | srebrny kolor |
| Gęstość | 1mm 2mm |
| nazwisko | ASTM chińskie szpilki ze stali nierdzewnej 304/304L |
|---|---|
| Technika | Poziomowanie rozwijające |
| Klasa | 304 / 304L |
| Kolor | Brilliant Sliver lub biały |
| Gęstość | 00,8 mm 0,9 mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 |
| Grubość | 4 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | BA |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 |
| Grubość | 5 mm |
| Gatunek | 304 |
| Powierzchnia | BA |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na gorąco |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Naturalne lustro |
| Gęstość | 6 mm |