| nazwisko | Płyta ze stali nierdzewnej 304 8K |
|---|---|
| Technika | przetworzone 8K |
| Grubość | 0,7 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | Jako potrzeby klienta |
| nazwisko | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Włosy obrobione |
| Grubość | 5 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1250 * 2500 mm |
| nazwisko | Płyty lustrzane ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Błyszczący |
| Grubość | 1,2 mm |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1500 * 6000 mm |
| Nazwa | Walcowane na zimno blachy ze stali nierdzewnej 309s |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na zimno |
| Grubość | 0,3 mm |
| gatunek | 309S |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na zimno |
| Klasa | 304 |
| Kolor | szczotka |
| Gęstość | 0,2 mm-8 mm |
| nazwisko | 201 arkuszy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na gorąco |
| Gęstość | 12 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | nr 1 |
| nazwisko | Płyty ze stali nierdzewnej 316L walcowane na zimno |
|---|---|
| techniczne | Walcowane na zimno |
| Gęstość | 8 mm |
| Klasa | 316L |
| Powierzchnia | Walcowane na zimno |
| Nazwa | 201 arkuszy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Techniczne | Walcowane na gorąco |
| Grubość | 42mm |
| gatunek | 201 |
| Powierzchnia | Nr 1 |
| Nazwa | Kątownik ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Grubość | 5mm |
| Szerokość | 50mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 304 |
| Nazwa | Belka kanałowa ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Wzrost | 50mm |
| Szerokość nogawki | 37mm |
| Aplikacja | Budowa |
| gatunek | 304 |