| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gęstość | 2 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | walcowanie na zimno |
| Nazwa | 201 rurki ze stali nierdzewnej 201 |
|---|---|
| Materiał | 201 |
| Gęstość | SCH 10S |
| Średnica zewnętrzna | 0,45-975 mm |
| Powierzchnia | Lustrzana powierzchnia |
| Dostawa | 3-5 dni |
|---|---|
| Zastosowanie | Budownictwo, dekoracja, przemysł, mechanika itp. |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Kształt | arkusz |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
| Imię | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek | 304 |
| Kolor | Srebro |
| Grubość | 0,2 mm-6 mm |
| Imię | Cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Gatunek | 304 |
| Kolor | Srebro |
| Grubość | 0,2 mm-6 mm |
| Nazwa | Rurki ze stali nierdzewnej o klasie 304 |
|---|---|
| Materiał | INOX |
| Gęstość | 2,3 mm |
| Klasa | 303 |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | INOX |
| Gęstość | 3,7 mm |
| Klasa | 303 |
| Powierzchnia | walcowanie na zimno |
| nazwisko | Blachy ze stali nierdzewnej 304 Wykończone włoskowatą linią |
|---|---|
| Technika | Szczotkowany |
| Grubość | Zindywidualizowane |
| Stopień | 304 |
| Wielkość | 1220*2440mm |
| Nazwa | Płytka ze stali nierdzewnej 304 0,4 mm |
|---|---|
| Technika | Produkowane na zimno |
| Gęstość | 0,4 mm |
| Klasa | 304 |
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
| nazwisko | Arkusze walcowane na zimno ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Technika | Wyżarzone i Marynowane |
| Gęstość | 0,1-10 mm |
| Klasa | SS304 |
| Powierzchnia | Dostępny w polerowanym stanie |