| nazwisko | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość | 4 mm |
| Szerokość | 30 mm |
| Zastosowanie | Więźba dachowa |
| Kolor | Słupek |
| Nazwa | Rynna wodna ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Grubość | 1,5 mm |
| Stosowanie | Rynna dachowa |
| Powierzchnia | 2B |
| Stopień | 304 |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 3 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno |
| Grubość | 2 mm |
| Materiał | 304 |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Gęstość | 5,5 mm |
| Szerokość | 53 mm |
| Zastosowanie | Przemysł, budownictwo, budownictwo |
| Usługa przetwarzania | Gięcie, spawanie, wykrawanie, odwijanie, cięcie |
| Imię | Sześciokątny pręt ze stali nierdzewnej 304 BA |
|---|---|
| Specyfikacja | 14mm |
| Stosowanie | Dekoracja |
| Powierzchnia | BA |
| Gatunek | 304 |
| Nazwa | Cewka walcowana na blachę SS 304 |
|---|---|
| Technika | Zimne - toczenie |
| Gatunek stali | 304 |
| Kolor | Dostępne polerowanie |
| Gęstość | 6 mm |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| temperatury | 655 ° C. |
| Gęstość | 6,5 mm |
| Standardowy | AiSi |
| Powierzchnia | walcowanie na zimno |
| Nazwa | Rurki ze stali nierdzewnej o klasie 304 |
|---|---|
| Materiał | 304 |
| Gęstość | SCH 5S |
| Średnica zewnętrzna | 0,35-915 mm |
| Powierzchnia | BA |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Materiał | INOX |
| Gęstość | 5 mm |
| Klasa | 304 |
| Powierzchnia | 2b zimny |