| Imię | Blachy faliste ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 1 mm |
| Gatunek | DC51D |
| Podanie | panel ścienny |
| Imię | Blachy stalowe ocynkowane PPGI |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 1,5 mm |
| Gatunek | DX52D |
| Podanie | Zadaszenie |
| Imię | Arkusze GI Blachy dachowe ze stali ocynkowanej falistej |
|---|---|
| Technika | Na gorąco |
| Grubość | 2 mm |
| Gatunek | DX53D |
| Podanie | Konstrukcja dachowa |
| nazwisko | Q235B Belka w kształcie litery T ze stali miękkiej |
|---|---|
| Gatunek stali | Q235B |
| Materiał | stal miękka |
| Grubość | 10 mm |
| Wielkość | 400*400*12mm |
| nazwisko | T-beam T-bar ze stali węglowej Q235 |
|---|---|
| Gatunek stali | Q235B |
| Materiał | stal miękka |
| Grubość | 7,5 mm |
| Wielkość | 175*175*7,5mm |